2020-08-25

Wydajemy system RPG Mysia Straż

Jeśli znacie nasze gry, to na pewno dostrzegliście pewną prawidłowość - wszyscy tu w Factory of Ideas kochamy dobrze opowiedziane historie. Fascynują nas świetnie opisane i zaimplementowane w grach światy. Uwielbiamy zagłębiać się w opowieść, wpływać na nią i być jej częścią, poznawać związane z nią postacie, odkrywać kolejne wątki i zwroty akcji. To dlatego zdecydowaliśmy się wydać naładowane treścią i wyjątkowymi historiami pozycje takie jak Martwa Zima, Pluszowe Opowieści, Seafall czy wreszcie Magia i Myszy. 
 
Mając takie portfolio, pracując nad tak świetnymi tytułami od jakiegoś czasu, wiedzieliśmy, że chcemy zrobić jeszcze jeden krok naprzód – krok ku jeszcze bogatszym i bardziej rozbudowanym historiom, których częścią staniecie się Wy, gracze. Pewnie już domyślacie się, że mamy na myśli gry RPG, a jeśli o nie chodzi, to wybór mógł być tylko jeden – w końcu myszy i doskonałe gry, których są bohaterami, kochamy nie od dziś.

 
Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że jesienią wystartujemy z kampanią crowdfundingową II Edycji doskonałej gry RPG - Mysia Straż. Jesteśmy pewni, że przy współpracy ze znanymi mistrzami gry, szeroko pojętym środowiskiem RPG-owym i oczywiście przy Waszym wsparciu uda się nam wydać tę doskonałą grę w najlepszej możliwej formie i świetnym tłumaczeniu!
 
Więcej szczegółów wkrótce.
komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.