2016-05-31

Lulu FirststoneLulu Firstone, jest jednym z dwóch nowych Odrodzonych, którzy pojawią się wraz z Zestawem Turniejowym. jak mogą zamieszać w grze?

Lulu Firstone swoimi statystykami oraz zdolnością przypomina trochę Maeoni Viper. Wartość życia Lulu należy do najwyższych, jej plusem jest też większe od Maeoni pole bitwy, choć nadal małe w porównaniu z innymi Odrodzonymi. Również zdolność trochę przypomina Maeoni - Wzmocnienie Siły dział jednak na więcej jednostek, za to wymaga akcji pobocznej. Co najważniejsze działa na podstawowym symbolu kości. Bardzo duży plus.Karta Lulu nie przychodzi sama, ma oczywiście swoje unikalne dołączone do niej karty. I to nie byle co. Zapora Feniksów. 3 kości może wydawać się sporym kosztem, ale...
Po pierwsze są to znów podstawowe symbole! Lulu można zatem składać dowolnie według swojego pomysłu. W przeciwieństwie do większości Odrodzonych, którzy z reguły wymuszają często używanie konkretnych rodzajów magii, Lulu pozostaje w pełni otwarta na tworzenie stylu gry. Sama Zapora też jest potężną kartą. Nie dość, że niszczy od razu większość istniejących jednostek to jeszcze zadaje obrażenia Odrodzonemu. I nie musisz się martwić o rzut kośćmi, bo wszystko to na symbolach podstawowych. 

Lulu z pewnością dobrze wpisuje się w Ashes. Choć jeszcze nie weszła do gry, już wywołuje zamieszanie przy tworzeniu przyszłych możliwych talii. Czy warto ją mieć? Warto! 

Ta karta będzie do zdobycia w turniejach o Zestaw turniejowy.


 


 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.