2016-05-13

Maj przedsprzedaży trwa

Ostatnie kilka tygodni było i jest dla nas bardzo pracochłonne. Jednocześnie jesteśmy szczęśliwi mogąc zaproponować tak wiele wyczekiwanych i nowych tytułów.

Jeszcze przed początkiem tego miesiąca rozpoczęła się (i nadal trwa) przedsprzedaż długo wyczekiwanego dodatku do Magii i Myszy

Serce Glorma to kontynuacja opowieści bohaterów, która wprowadza nową postać do gry, oraz całe masy nowych przeciwników. Przede wszystkim, jest to nowa księga opowieści wypełniona wzruszającą i porywającą historią.
http://cubecp.home.pl/pl/p/Magia-i-Myszy-dodatek-Serce-Glorma/939Na początku miesiąca wystartowała przedsprzedaż Drugich Talii frakcji zawartych w Master Set Summoner Wars: Mistrzowie Przywołań oraz do Najemników i Plugastwa.
Wprowadzi to kolejne zamieszanie i nowe możliwości składania własnych talii.
http://cubecp.home.pl/pl/p/Zestaw-Drugich-Talii-Summoner-Wars/945Już w przyszłym tygodniu 16 maja ruszy przedsprzedaż samodzielnego dodatku do bestsellerowej Martwej Zimy.
Długa Noc - to nie tylko dodatkowe znane elementy, to wprowadzające całkowicie nowe mechaniki i karty rozszerzenie dotychczasowej rozgrywki. Pozwala zarówno powiększyć jak i rozpocząć grę.Zaraz potem cofamy się do czasów XIX wieku a nawet dalej. Wielka Wystawa Dinozaurów to świetna gra rodzinna z masą interakcji między graczami, którzy za wszelką cenę starają się znaleźć kości do swojej wystawy. Czasem prawdziwe czasem wymyślone dinozaury wszystko dla osiągnięcia sukcesu. Gra pojawi się na platformie wspieram.to już 24 maja.
http://wspieramto.znadplanszy.pl/2016/05/06/wielka-wystawa-dinozaurow-24-maja-wyruszamy-w-poszukiwaniu-skamielin/

Na tym nie koniec bo jeszcze 30 maja ruszy przedsprzedaż gdy z serii Legacy.
Tytuł Roba Daviau - Seafall Legacy to niesamowita gra, w której kampanii będziemy poznawać otaczający świat i zdobywać chwałę dla zwycięstwa. A wszystkie nasze decyzje będą mieć realny wpływ na planszę i dalszą rozgrywkę.

 

komentarze użytkowników: 0 komentarzy

Musisz być zalogowany żeby móc dodawać komentarze.